Destan İlaç A.Ş.

2011 yılında takviye edici gıda, geleneksel tıbbi ürünler ve kozmetik çalışmalarımız sonucunda geliştirilen ürünler 2019 yılında ruhsatı alınarak ticari faliyete dönüştürülmüştür.

Sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak takip eden firmamız sadece yenilikçi, kendi buluşları olan ve rekabete açık ürünleri kaliteli, sürdürülebilir bir üretim ve uygun fiyat politikası ile kullanıma sunmaya devam etmeyi amaçlamaktadır.

Ürünlerimiz piyasada bulunan muadil ürün olmadığı, deneyler ve analizler sonucunda bulunmuş insan sağlığı için destekleyici ürünlerdir.

Tüm ürünlerimiz üretim aşamasına gelinceye kadar titiz bir araştırma sonucunda ortaya çıkmış olup, piyasada muadil ürün olmak yerine klinik araştırmaları gerek Amerika’da gerekse Türkiye’de, konusunda uzman firmalar tarafından incelenmiş, analiz ve araştırmaları tamamlanmış olan, buluş ürünlerdir.

Amacımız; sağlığımızı destekleyecek ürün olarak üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimizi daha da geliştirmek ve yeni ürünler üretebilmek için bütün ekibimiz ile çalışmalarımıza devam etmektir.

Saygılarımızla