Destan İlaç A.Ş.

Destan İlaç A.Ş. Kalite Politikası tarafından belirlenmiş olan kalite politikalarımız aşağıdaki maddeleri kapsamaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak belirleyerek, arzu ettikleri kaliteli ve kapsamlı ürünleri en uygun maliyetli olarak üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli geliştirmek için çalışmak.

EĞİTİM
Kalitemizi her geçen gün daha da arttırmak için çalışanlarımızın gelişimini sağlamak ve verimliliği arttırma amacıyla eğitim faaliyetlerini düzenlemek ve sürekliliğini sağlamak.

SÜREKLİ GELİŞİM
Sektörümüzle ilgili en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin talepleri ve kalite yönetim sistemi hedefleri doğrultusunda sürekli geliştirmek ve yeniliklere açık olmak.

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI
Kalite anlayışımız gereği, gelecek nesillere yaşanabilir, yaşam kalitesi yüksek bir çevre bırakmak amacıyla doğamızın dengesini bozacak her türlü hareket ve faaliyetten kaçınmak.

DOĞRULUK
Yapmış olduğumuz faaliyetleri, yasal mevzuatlar ve iş hayatının gerektirdiği en yüksek ahlaki değerler çerçevesinde yapmak ve bu konuda topluma örnek olmak.

İŞBİRLİĞİ VE TAKIM ÇALIŞMASI
Rekabetçi piyasa koşullarında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için tedarikçilerimizle uzun vadeli, dürüst, karşılıklı güvene dayanan ve hizmet kalitesinin artmasını sağlayıcı ilişkiler kurarak bunları geliştirmek.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Kaliteyi bütün hareketlerimizin temel taşı olarak görmek, servis ve ürün konusunda sıfır hata ile çalışarak en yüksek standartlara ulaşmak ve sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.